Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Milena Vykopalová

Milena Vykopalová-MV studio se zabývá návrhy a výrobou originálních vitráží a atypických tiffany svítidel, jak pro náročného zákazníka, tak pro...

Vítězslava Nezvala 7, Prostějov

MJC - Zlín spol.s r.o. (pobočka Prostějov)

Kadeřnické potřeby a profesionální vlasová kosmetika. Velkoobchod-maloobchod. On-line prodej. Začínajícím i profesionálním kadeřníkům nabízíme ...

Nám. E. Husserla 18, Prostějov

PEMA úklid

Firma PEMA úklid nabízí komplexní servis v oblasti úklidu. Zajistíme kvalitní úklidové služby všech objektů, provozujeme velkoobchodní prodej pro d...

Vrahovická 4a, Prostějov

Truhlářství Dostálek

Vyrábíme schodiště a zábradlí, provádíme obklady betonových schodišť a renovaci starých schodišť. Zabýváme se také výrobou různých typů dveří, kuchyňského a dalšího nábytku. Naše firma sídlí ve Výšovicích u Prostějova. Působíme ale v celém Olomouckém kraji i v krajích přilehlých.

Výšovice 18, Prostějov

Okna Macek s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Prodej a montáž sekčních a dvoukřídlích garážových vrat a interiérových dveří. Prodej střešních oken a oplocení, branek a bran.

Plumlovská 60, Prostějov

Módní bižuterie Lucie - Lucie Nevrlá

Výroba a prodej bižuterie. Provoz e-shopu. Na přání zákazníka vyrobíme šperk dle vlastní předlohy. Dále je možné vyrobit šperk pro Vaše domácí mazlíčky. K výrobě šperků používáme všechny dostupné materiály a FIMO hmotu.

Dvorek 47, Laškov

Jiří Zlámal - Prodej vrat a bran

Vyrábím, prodávám a montuji automatické posuvné dveře, turniketové dveře, garážová a průmyslová vrata, brány, pohony, parkovací zábrany a závory, rolovací mříže a předokenní rolety, atypické výrobky z nerezu. Záruční i pozáruční servis.

Vrahovická 620/81, Prostějov

MOVYTO.CZ s.r.o.

Kompletní realizace interiérů, návrhy, vizualizace. Vyrábíme kuchyně na míru, pracovní desky - Corian, umělý i přírodní kámen, vestavné skřín...

Hliníky 444/5b, Prostějov

KOOS s. r.o.

Provádíme strojové vyšívání na díly i na hotové výrobky - potítka, jmenovky, vlajky, výšivky, nášivky. Nabízíme reklamní předměty, reklamní textil. Prodáváme speciální a ochranné pracovní oděvy firmy Ötscher - jsme výhradní zástupce pro ČR a SR.

Kostelecká 3114/45, Prostějov

Žaluzie NEVA, s.r.o.

Vyrobíme a dodáme venkovní žaluzie, protisluneční markýzy, sítě proti hmyzu, vertikální žaluzie. Provedení venkovních žaluzií: venkovní žaluzi...

J. B. Pecky 4342/14, Prostějov

RC BAZÉNY

Dodáme bazény fóliové, laminátové a plastové. Prodáváme a montujeme nové technologie, zastřešení, příslušenství, bazénová chemie, vodní atrakce - chrliče vody, skluzavky, ohřevy - solární technologie, elektrické topení, titanové - výměníkové.

Vodní 897/28a, Prostějov

Beza - sklopné postele

Vyrobíme a prodáme sklopné postele, palandy a lamelové rošty. Sklápěcí jednolůžkové i dvoulůžkové postele dodáme samostatně, nebo se skříní sklopné postele. Matrace latexové, molitanové, pružinové, zdravotní a dětské. Expedujeme po celé ČR.

Drozdovice 1210/15, Prostějov

OBALIA, s.r.o.

Vyrobíme: obaly, pytle, tašky a sáčky s potiskem i bez, chrániče na oděvy a kravaty, zipové sáčky, sáčky se záložkou, klopou a lepicí páskou, podvar, eurovysek, fólie do balicích automatů. Atypické rozměry. Používáme materiály - PP, PE, MI, BOPP.

Kojetínská 21, Prostějov

Ing. Josef Vyroubal - Netkané textilie

Výrobíme netkané textilie Pervin/Perlan pro zdravotnictví včetně reklamního potisku. Nabízíme podložky pod pacienty a filtračních materiálů.

Laškov 1, Laškov

HANAKOV, spol. s r.o.

Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, ocelové plné i prosklené protipožární dveře v typizovaných i atypických provedeních. Zámečnické interiéry a exteriéry staveb, kostry elektromotorů ocelové, nerezové. Provádíme kovoobrábění, zámečnické práce.

Pod Kosířem 3127/74, P.O.Box 206, Prostějov

Dymatizeonline.cz - echop s vyživou

Specializujeme se na velkoobchod a on-line e-shop. Dovážíme od firem Dymatize, MuscleTech, Nutrex, PVL, VPX, Ultimate Nutrition, Inner Armour, Optimum Nutrit...

Mlýnská 523, Smržice

Marek Balaš-Zámečnictví

Zámečnictví a kovovýroba. Vyrábíme a montujeme široký sortiment výrobků. Nerezové zábradlí, schodiště, brány, vrata, ocelové konstrukce atypických rozměrů, polycarbonátové přístřešky. Stavební zámečnictví, zpracováváme všechny druhy materiálů.

Hlavní , Čelechovice na Hané

Rema, spol. s r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, světlíků, celoprosklených fasád. Dodávka a montáž lehkých fasádních plášťů - alucobondové fasády. Automatické dveře, protipožární al. uzávěry. Celoprosklené interiérové stěny.

Kojetínská 202/13, Prostějov

LACHMAN INTERIER DESIGN s.r.o.

Návrhy, projekce, výroba nábytku. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů (koordinace subdodávek) - hotely, casina, banky, kanceláře, restaurace, rodinné domy, byty. Truhlářská výroba, repase, portály, okna, dveře. Zpracujeme homogenní materiály.

Plumlovská 522/44, Prostějov

VARIEL, s.r.o.

Výrobíme, prodáváme a montujeme plastová okna, dveře, stěny a veškeré doplňky z profilového pětikomorového systému Roplasto 7001. Okny vybavujeme i nízkoenergetické domy (trojsklo). Do našich oken montujeme kování ROTO NT.

Seloutky 150, Seloutky

Ing. František Abrahám - Výroba obalů

Vyrábíme obaly, sáčky, tašky, pytle, fólie HDPE a LDPE, sáčky se záložkou, klopou a lepicí páskou, podvar, eurovýsek, fólie do balicích automatů, potisk. Používáme materiály-HDPE, LDPE, mikrotén, paletizační hadice, pytle, BOPP, PP. Velkoobchod.

Olšany u Prostějova 76, Olšany u Prostějova

VYROUBAL TEXTILES, s.r.o.

Výrobíme netkané textilie Pervin/Perlan pro zdravotnictví včetně reklamního potisku. Nabízíme podložky pod pacienty a filtrační materiály.

Budětsko 120, Budětsko

KS OKNA

Prodáme a namontujeme plastová okna, eurookna, dveře a doplňky (žaluzie, markýzy). Okna Aluplast vyrobená systémem IDEAL, 5-ti a 6-ti komorový systém. Zaoblené hrany a speciální zkosení rámu dodávají moderní a elegantní vzhled. Prodej i na splátky.

Kostelecká 363/39, Prostějov

DAPAS

Vyrobíme LDPE fólie, hadice, polohadice, teplem smrštitelné fólie, LDPE pytle, sáčky, potravinářské obaly, fólie z recyklovaného PE, fixační strečové fólie, bublinkové fólie. Potiskneme tyto produkty šesti barvami. Dále vyrábíme odnosné tašky.

Chmelnice 5, Konice

B&B - Zámečnictví Bílý

Vyrobíme garážová a průmyslová vrata Hormann, pohony, závory, parkovací zábrany Came. V nabídce jsou hliníkové brány, balkony, branky, panelákové zábradlí, mříže, pergoly, stříšky, truhlíky, zahradní nábytek, lavičky, plaňkové ploty, dřevodekor.

Vrahovická 4317/41, Prostějov

Sedco, s.r.o.

Velkoobchod se sportovními potřebami nabízíme míče, stolní tenis DHS, tenis a squash WISH, fitness, rotopedy HOUSEFIT, floorball, hokej, sáně, snowboardy FACTORY, lyže SPORTEN, přilby GIRO a BIEFFE, brusle BOTAS, in-line, skateboardy, plavecké potřeby

Průmyslová 3143/5, Prostějov

VPO Protivanov, a.s.

Vyrobíme, dodáme a montujeme plastová okna z profilového systému Veka, dveře, parapety, sítě proti hmyzu, vnitřní a venkovní žaluzie. Více informací na bezplatné telefonní lince.

Protivanov 250, Protivanov

Spame, s.r.o.

Vyrobíme plastová okna a dveře z profilu SCHŮCO - CORONA CT 70 Classic. Montáž oken, dveří, rolovacích mříží a markýz, zimních zahrad a jejich do...

Plumlovská 861/31, Prostějov

PMP Prostějov, s.r.o.

Vyrobíme a namontujeme plastová okna a dveře včetně doplňků (žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu). Systém Deceuninck Zendow 5ti-komorový. Demontáž, montáž, zednické zapravení, likvidace odpadu. Vyrobíme a namontujeme hliníková okna a dveře, hliníkové fasády, zateplovací systémy.

Kojetínská 4221/15, Prostějov

PROBET, s.r.o.

Výrobíme průmyslové vážicí systémy pro betonárny, dávkování a vážení sypkých hmot. Výrobíme, prodáváme a poskytneme servis tenzometrických vah. Automatizace strojů pro výrobu betonové směsi, kompletní řízení betonáren a jejich technologických procesů.

Olomoucká 235/130, Prostějov

GMS - TECHNIK s.r.o.

Prodáme šicí a vyšívací stroje. Průmyslové vyšívací stroje SWF pro strojní vyšívání, vyšívací software Corel Drawings X3, Wings Modular, nitě Falc, Filopol, Filoray. Podkladové materiály, emblémové filcy, vodou rozpustné folie, puffy pěny, jehly.

Vápenice 2948/31, Prostějov

Grewis - Springs, s.r.o.

Povrchová úprava kovů

Boskovická 618, Plumlov

Firma Řehulka - Kamnářství

Vyrábíme stolové sporáky, kachlové sporáky, kuchyňské kachlové sporáky Tischherde, Kuchenherde, kachláky, sporákové kování, sklodvířka, litinová dvířka, pečící trouby, plotnové rámy, plotny. Dodáváme kovové díly pro kachlové sporáky a kachlová kamna.

Ohrozim 68, Ohrozim

PS PLASTY CZ

Vyrábíme a distribuujeme plastové výrobky, převážně plastové obaly. Nabízíme široký sortiment pro potravinářství, zdravotnictví, stavebnictví a komponenty pro automobilový průmysl. Vyrábíme kelímky a vaničky na zatavení i s pojistkou, kbelíky, dózy.

Za Kosteleckou 3902, Prostějov

Fe-MAT Hruban, spol. s r.o.

Prodáváme vodoinstalační a topenářské materiály. Nabízíme vybavení koupelen a prodej sanitárního vybavení, koupelnové doplňky, vodovodní baterie, bojlery, vany, sprchové kouty. V nabídce sortimentu máme také solární kolektory a tepelná čerpadla.

Aloise Krále 4319/11, Prostějov

KARTON Plus spol. s r.o.

Vyrobíme a prodáme krabice víkové, vysekávané, skládací, nepotahované, potahované s tiskem i bez, ozdobné, z tří, pěti a sedmivrstvé hladké lepenky, kartony na sklo. Výroba z vlnité a strojové lepenky. Provedeme vazby knih a diplomových prací.

Martinákova 2900/7, Prostějov

Gd, s.r.o.

Návrh a výroba sportovních dresů, sportovních doplňků, vlajek a reklamních materiálů s využitím technologie digitálního sublimačního tisku. Jde o materiály pro sportovní účely, jako jsou sportovní dresy (hokej, fotbal, cyklistika, startovní čísla).

Vrahovická 4317/41, Prostějov

Robert Kašuba - Kaspo

Vyrábím a prodávám kojenecké zboží, oblečení, zavinovačky - výbava do postýlky, doplňky na kočárek, doplňky ke křtu, dupačky, kabátky, rychlozavinovačky, polštářky, košilky, pleny, deky, osušky. Boboó je naše značka pro kojenecký textil.

Winklerova 2264/13, Prostějov

Karnevaly, s.r.o. - e-shop s kostými

Prodáváme všeho pro párty a karneval. Nabídneme karnevalové kostýmy, karnevalové paruky, převleky, karnevalové masky, klobouky, škrabošky, havajské...

Budovcova 4375/14, Prostějov

Gora, s.r.o.

Provozujeme velkoobchod a maloobchod second hand oděvů. Nabídneme netříděný sortiment z Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, na objednávku dovoz z Francie. Zřizujeme pobočky pro živnostníky, zajišťujeme vlastní rozvoz. Při větším množství možnost odběru z kamionu.

Kojetínská 3140/1, Prostějov

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?